سیستم پیجینگ توآ


پیجینگ چیست ؟

با پیشرفت صنعت و گسترش مراکز صنعتی و ادارات و کارخانجات جهت ایجاد هماهنگی و مدیریت بهتر در این فضاها نیازهای جدیدی نمایانگر گردید، از آن جمله نیاز به پخش پیغامها، اطلاعات و یا اعلام شرایط اضطراری در سطح عمومی و همچنین نیاز به وجود یک سیستم ارتباط داخلی درمحیط های صنعتی پایه های راحی سیتم های پیجینگ و اینترکام را شکل داد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی این دستگاهها دارای قابلیت های متعددجهت سهولت در ایجاد ارتباط با بهترین کیفیت میباشند. 
 به کمک این سیستم امکان پخش یک پیغام از طرف اپراتور سیستم و یا هر یک از اینترکام های متصل به سیستم بر روی کلیه و یا تعداد تعریف شده ای از بلندگوها ( ( zone مقدور میباشد و همچنین اپراتور دستگاه در صورت لزوم امکان برقراری ارتباط صوتی با هریک از اینترکام ها را دارند و
بصورت بالعکس هریک از اینترکام ها نیز امکان ایجاد ارتباط با اپراتور و یا هر یک از اینترکام ها دیگر متصل به سیستم را دارا میباشند
.
در حال حاضر بسیاری از شرکتهای بزرگ و مراکز پیشرو در عرصه تکنولوژی در سراسر کشور از فناوری پیجینگ های تحت شبکه استفاده می نمایند که در این سیستم ها دیگر محدودیت کابلهای مسی و سیستم های آنالوگ وجود ندارد و نصب و کاربری این سیستم ها را بسیار آسانتر نموده است. همچنین با تکیه بر انتقال پیام ها از طریق کابل شبکه کیفیت ارسال این پیغام ها بصورت چشم گیری ارتقا یافته است.


سیستم پیجینگ توا
سابقه و تجربه کمپانی TOA در تولید سیستم های پیجینگ تحت شبکه باعث گردید ایمنی و مقاومت محصولات تولیدی در شرایط ویژه از استانداردهای این کمپانی میباشد. تمامی محصولات پیجینگ تحت شبکه TOA دارای استاندارد ایمنی EN54 بوده و در شرایط خاص و ویژه به یاری شما خواهد شتافت. 
از تمایز های بارز این کمپانی می توان موارد زیر را نام برد :
ارائه راه حل جامع (Total Solution)
تمرکز بر تجهیزات حرفه ایی صدا

گارانتی و خدمات پشتیبانی رسمی محصولات در ایران

استفاده از استاندارد EN-54 در تولید محصولات

کم کردن هزینه های خرید تجهیزات سخت افزاری به منظور استفاده از امکانات موجود در سازمان

پیکر بندی بسیار ساده با تکنولوژی پیشرفته

سهولت برقراری ارتباط صوتی

استفاده از پورت های ورودی و خروجی استاندارد(Standard I/O)

انواع پیجینگ

سیستم مدیریت صدا SX 2000 - تحت شبکه سیستم مدیریت صدا VM 3000 - دیجیتال

 

 

افتخار همکاری